65-052 Komorniki
ul. Pocztowa 1
Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00

Modelowanie sylwetki

Endermologia Alliance LPG

NOWOŚĆ!!! 

facebook-endermologie-3mannequins-tetes.jpg

ALLIANCE – Naturalna, bezinwazyjna i w 100% skuteczna walka o naturalny wygląd. Endermologia Alliance wykorzystuje metodę mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

rolki.png

W ciągu 30 lat badań francuskiej firmie LPG udało się stworzyć innowacyjny patent endermologie Alliance, który w naturalny sposób powoduje regeneracje i stymulacje tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnianie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość powtórzeń zabiegu. 

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe.

Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: ujędrnianie, wyszczuplanie, redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

Nic już nie będzie takie samo. Od teraz jeszcze skuteczniej, jeszcze szybciej i poprzez wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance.

Potwierdzone badaniami:

* UJĘDRNIENIE 71%  * WCIĘCIE W TALII -5,2 CM  * WYGŁADZENIE CELLULITU 67%*

Pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3. sesji zabiegowej

Efekty przed i po

przed
po
przed
po

KRIOLIPOLIZA

Freeze Contour Max - system zamrażania komórek tłuszczowych 4d, który przekazuje ukierunkowaną całkowitą energię chłodzącą do strefy zabiegowej, zapewniając jednocześnie szybsze zamrażanie komórek tłuszczowych, dzięki zastosowaniu wysoko przewodzących głowic zabiegowych. Nieinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej doprowadza komórki tkanki tłuszczowej do procesu apoptozy.

Minimalna grubość tkanki tłuszczowej wynosi 10 mm, strefy zabiegowe 1-4 obszarów zabiegowych w czasie jednej sesji rekomendowane obszary ciała: brzuch, boczki,zewnętrzna i wewnętrzna częsc ud, wewnętzna i zewnętzna części kolan, fałdki tłuszczu na plecach i pośladki.

Czas zabiegu- 30-40 minut na obszar zabiegowy, temperatura zabiegowa może sięgać do minus 10 stopni Celsjusza w zależności od grubości fałdy skóry. Odstęp czasowy pomiędzy sesjami na tym samym obszarze wynosić powinien -4-8 tygodni. 

kriolipoliza
kriolipoliza